Beydilli Sigorta

Hasar Bildirim Hattı

0530 441 49 79

Beydilli Sigorta - Adana Sağlık Sigortası

Adana Sağlık Sigortası

Gözünüz Gibi

Gözünüz Arkada Kalmayacak...

Her Yerde

Her Yerde Destek

Güvende

Bizimle Güvendesiniz

Hızlı

En Yakın Sürede İletişim

Adana Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası, hastalık veya kazalar sonucu yaşanabilecek sağlık sorunlarında  ekonomik bir güvence sağlamak için isteğe bağlı olarak yaptırılan bir sigorta türüdür. 18’den 65 yaşa kadar gerekli şartlara sahip herkes özel sağlık sigortası sahibi alabilir.  Sağlık sigortaları bir yıl olarak yapılmakta olup, yıl bitiminde, sigortalının sağlık durumuna göre yenilenmektedir.

 

 

Özel sağlık sigortası, sağlık poliçesi özel ve genel şartları dahilinde sigortalının en iyi, kaliteli ve hızlı hizmet almasını sağlar. Sigorta poliçesi kapsamındaki kişiler, poliçe teminatları dahilinde istedikleri doktoru ve kurumu seçme şansına sahiptir. Sağlık sigortası yaptırılırken, sigortalının arzusuna göre yurt dışı teminatları da poliçeye dahil edilebilir. 

 

Sağlık Sigortası Teminat  Farkları ve Teminatları Karşılaştırmanın Önemi

 

Farklı sigorta şirketlerinin, farklı ihtiyaçlara göre, farklı teminatlarla  hazırlanmış özel sağlık sigortası ürünleri bulunmaktadır. Özel sağlık sigortalarında yatarak tedavi ve ayakta tedavi olmak üzere iki türlü tedavi teminatı vardır. Yatarak tedavi teminatı tek başına alınıp, kullanılabilirken, ayakta tedavi teminatı yalnız başına alınamaz. Genel olarak her iki teminat beraber alınmaktadır. Teminatların katılım oranları da şirketlere göre farklılık içerebilmektedir. 

 

Adana Sağlık Sigortası, Sağlık Sigortası

Bize Ula