Beydilli Sigorta

Hasar Bildirim Hattı

0530 441 49 79

Bizi Tanıyın

Beydilli Sigorta Hakkında Ayrıntılar

Beydilli Sigorta

Eklenecek...

Misyon

1.       Günümüzde sigorta yasal bir zorunluluk olmaktan çıkmış, önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Araçların karıştığı en küçük trafik kazalarında dahi büyük hasarlar oluşabilmekte, sigortalı olmayan araçların onarımı yüksek maliyetlerle yapılmaktadır. Bu ve benzeri durumlarla karşılaşmamak için sigorta sektörünün vermiş olduğu teminatlardan maksimum faydalanmak gerekmektedir.

2.       Sigortacılık sektörünün her geçen gün geliştiği ülkemizde, finansal olarak güçlü firmaların sektörde kalabildiği ve rekabettin her geçen gün arttığı sigorta hizmet sektöründe öncelikli olarak insan merkezli çağdaş yönetim ve hizmet anlayışını benimsemiş firmalarla çalışarak yalnızca müşterilerine gerçek hizmeti götüren, teminatları poliçe üzerinde bırakmayıp, hizmeti en hızlı bir biçimde sunan çok güçlü sigorta şirketleri ayakta durmaktadır.

BUNUN İÇİN DE ;

         Sigorta sektöründe 2000  yılından beri hizmet veren  BEYDİLLİ SİGORTA ARA. HİZ. LTD. ŞTİ.  Türkiye’ nin köklü sigorta  şirketleri ile faaliyetini sürdürmektedir. Bir aile şirketi olan Beydilli Sigorta, müşterilerini de aile olarak görerek ilişkilerini ticari anlayış ile değil, dost arkadaş samimiyeti ile hizmet vermektedir.

         Beydilli Sigorta olarak,  müşterilerimiz ile Güçlü ve köklü sigorta şirketleri  arasında bir köprü vazifesi yaparak poliçe satın alırken, risklerini analiz ederek kendilerine en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, sigorta hizmetleri konusunda sadece poliçe satmak değil en önemlisi hasar sonrası müşterilerimiz önünde bir ışık olarak en az formalite ile hasarlarının giderilmesini ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz.

Bunu İçinde Bizim En Büyük Misyonumuz;

BEYDİLLİ SİGORTA, "SİZİN İYİ VE KÖTÜ GÜNÜNÜZDE  YANINIZDA OLMAK İÇİN VARIZ" DOST ELİ!  

Vizyon

1.       2000 yılından itibaren sigortacılık alanında faaliyet gösteren Beydilli Sigorta Aracılık Hizmetleri, faaliyet alanını genişleterek 2013 yılında BEYDİLLİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ adı altıda kurumsallaşmış ve tüm Türkiye yi hedef alan, her geçen gün verdiği hizmet kalitesini arttırmayı kendisine ilke edinen bir kuruluştur.


2.       BEYDİLLİ SİGORTA ARA. HİZ.LTD.ŞTİ olarak amacımız, profesyonel sigortacılık anlayışıyla sektörde öncü olmak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek  en uygun çözümleri üretmektir.